Vinohrady Montmartre

jsou jedním z nejromantičtějších a nejmalebnějších míst v Paříži. Tyto vinohrady se nacházejí na severu Paříže a jsou známé svým klidným a příjemným prostředím, což je ideální místo pro romantickou procházku.

Vinohrady Montmartre

Vinohrady Montmartre jsou nejvyšším bodem v Paříži a nabízejí úchvatné výhledy na město. Když se projdete po úzkých uličkách a po schodech, dostanete se na vrchol kopce a můžete se tam rozhlédnout po celé Paříži. Z vrcholu se vám naskytne nezapomenutelný výhled na město, jehož významné památky se vám ukážou na dlaní.

Pokud si vyberete romantickou procházku po vinohradech, můžete si užít krásné výhledy na okolní krajiny a cestou se zastavit v některém z mnoha malých bister a kaváren v okolí. Tyto kavárny nabízejí širokou škálu kávy a sladkých pokrmů, které vám dodají energii na další cestu.

Vinohrady Montmartre jsou také známé svými romantickými uličkami, které vám připomenou romantické filmy a knihy. Tyto uličky jsou obklopeny krásnými stromy, květinami a zelení, což vytváří ideální prostředí pro romantické procházky.

Kromě procházek po vinohradech a okolí můžete také navštívit místní kostel Sacré-Cœur, který se nachází na kopci v centru Vinohrad Montmartre. Tento kostel je považován za jednu z nejkrásnějších a nejvýznamnějších památek v Paříži.

Celkově jsou Vinohrady Montmartre skvělým místem pro romantické procházky, posezení v kavárnách a užívání si krásných výhledů na město. Tento malebný a klidný kout Paříže je ideální pro páry, kteří chtějí prožít romantický den nebo večer v romantické atmosféře. Prozkoumejte skryté klenoty Paříže.