Shoproku 2017
Domů / Wellness
 • Příjemné klima přímo na břehu jezera Lago di Garda, bohatá středomořská vegetace, turistika & vynikající italská kuchyně
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji v designovém hotelu
 • Bohatá snídaně formou bufetu 
 • Welcome drink
 • Zdarma připojení k internetu
 • Zdarma parkování na veřejném parkovišti vedle hotelu (v závislosti na dostupnosti)
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný. 
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. 
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Kombinace více poukazů je možná.
 • Poukaz nelze využít na Velikonoce, v červenci, srpnu a na Silvestra
 • Při příjezdu v květnu a červnu je při příjezdu vybírán sezónní příplatek ve výši 5 EUR za pokoj a noc.
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

Zažijte sladkou Itálii u jezera Lago di Garda!
Jezero Lago di Garda je skvělým tipem pro sportovce, gurmány a všechny, kteří si mají rádi odpočinek na sluníčku. Zažijete zde úchvatný mix největšího italského jezera a mohutného pohoří, které ho chrání před nepřízní počasí. Na březích jezera můžete objevovat romantické rybářské vesnice s nádhernými středověkými domy, pestrými obchůdky a útulnými restauracemi.

Altelier Design Hotel se nachází jen pár kroků od břehu jezera Lago di Garda. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí je moderní stylové pokoje, posezení na střešní terase s výhledem na jezero, vynikající snídani formou bufetu a šampaňské s jahodami v hotelovém baru. Hotel je zasazen v krásné krajině provincie Trentino, kde zažijete dovolenou, na kterou se nezapomíná. Můžete se zde věnovat aktivitám pod širým nebem – sportu u jezera nebo v sedle horského kola, pěší turistice nebo jen tak relaxovat. Užijte si vynikající italskou kuchyni a kvalitní vína.

Lago di Garda je skutečným rájem pro dovolenou. Návštěvníci mohou obdivovat nádherné přírodní scenérie plné barev a bohatou vegetaci citroníků, oleandrů a magnólií. Chtěli byste konečně vyzkoušet paragliding, jízdu na koni, nordic walking nebo kolečkové lyže? Nebo byste raději strávili den u vody a vypůjčili si šlapadlo, windsurfing, kánoi nebo rovnou plachetnici? Pokud se vám nezamlouvá aktivní dovolená, pak můžete strávit den výhledem na vodu nebo jet obdivovat památky do nedaleké Verony, Milána nebo Benátek.

Mapa a adresa

Atelier Hotel Design am Gardasee
 
Adresa

 CORSO ZANARDELLI, 26, 25083 Gardone Riviera

Telefon  +39 0365-40242
E-Mail  info@atelier-hotel.it
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Lago di Garda
Prozkoumejte skryté klenoty Lago di Garda   
Sep 19, 2019
Největší italské jezero rozprostřené pod Alpami se pyšní nádhernými vyhlídkami, trasami pro treky i cyklistické výlety a obecně sportovní vyžití všeho druhu. Zároveň je to oáza odpočinku a kulturních krás. Pokud hledáte neotřelá místa a nevšední zážitky, pak jistě využijete následujících pět tipů, kam v okolí Gardského jezera vyrazit. Detail
Stojí za pozornost
Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Romantický pobyt v Salzburgu v designovém hotelu Kód: hv-1652
BEST WESTERN PLUS Amedia Art Salzburg, Rakousko
od 3.699 Kč
Více informací
Zažijte Brusel - město bohaté na zážitky! Zažijte Brusel - město bohaté na zážitky! Kód: hv-224
Gresham Belson Hotel Brussel, Belgie
od 4.999 Kč
Více informací