Budapešť

Budapešť je nejen krásné historické město, ale také centrum módy, kultury a umění. Má co nabídnout pro každého návštěvníka, ať už hledáte památky, kulturní akce, nebo moderní trendy. Jednou z nejvýznamnějších atrakcí města je Budínský hrad, který nabízí nejen pohled na krásnou architekturu, ale také na úchvatný výhled na celou Budapešť. Nedaleko se nachází Rybářská bašta, kde si můžete vychutnat skvělou kávu nebo jídlo s výhledem na Dunaj. Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti.


Maďarsko Buapešť

Objevte kouzlo Maďarska - cestování plné kultury, historie a relaxace

Vydáte-li se na cestu do Maďarska, můžete se těšit na zážitky plné historie, kultury a relaxace. Tato středoevropská země nabízí návštěvníkům nádherné památky, bohatou gastronomickou scénu, termální lázně, ale také krásnou přírodu a mnoho dalšího. Přečtěte si náš článek a nechte se inspirovat prozkoumáním kouzel Maďarska.


Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Rybářská bašta, Budínský hrad, budova parlamentu. Pokud jste tato lákadla Budapeště viděli už několikrát a toužíte po něčem jiném, nebo jen dáváte přednost méně turisticky známým lokalitám, hlavní město Maďarska vám má co nabídnout. Přečtěte si našich 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.