Bavorsko

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Bavorsku, kde se spojují malebná města, pohádkové hrady a úchvatná příroda. Bavorsko je ideální destinace pro rodiny, které chtějí prozkoumat kulturní bohatství a zažít společně nevšední zážitky.

Navštivte Mnichov s jeho historickým centrem, pivovary a věhlasným náměstím Marienplatz. Prozkoumejte také Norimberk, Augsburg či Regensburg se svými malebnými uličkami a architekturou.

Obdivujte ikonický hrad Neuschwanstein, který inspiroval zámek z pohádky o Popelce, a prohlédněte si další fascinující hrady a zámky, jako jsou Linderhof a Hohenschwangau.

Bavorsko láká rodiny na širokou škálu atrakcí, jako jsou zábavní parky, interaktivní muzea, zoologické zahrady a naučné stezky. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Bavorsku!

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů.


Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Poznejte starobylé univerzitní město i jinak, než jak ho ukazují všechny bedekry. Nemusíte strávit hodiny ve frontách u notoricky známých památek. Místo toho poznejte skutečného ducha Norimberku na místech, která často znají jen místní. Vybrali jsme pro vás pět tipů na místa, z nichž si odnesete zážitky, které jen tak nevyblednou.