Francie, země romantiky a nekonečné krásy, je dokonalou destinací pro rodinnou dovolenou plnou zážitků a objevů. Představte si, jak vaše rodina prozkoumává malebná města, navštěvuje historické památky a ochutnává světoznámé francouzské speciality.

Paříž, Město světel, je nádherným zážitkem pro každého. Obdivujte Eiffelovu věž, Louvre a Notre-Dame a prozkoumejte útulné uličky plné kaváren a bistro. Francie však nabízí mnohem více než jen Paříž - objevte malebné Provence, zámky v údolí Loiry nebo zázračnou Normandii.

Francie je země, která nabízí neuvěřitelné kulturní a přírodní zážitky pro celou rodinu. Přijďte objevit své kouzlo a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete.