Budapešť

Připravte se na nezapomenutelné rodinné dobrodružství v Budapešti, kde se snoubí bohatá historie, fascinující kultura a malebné prostředí. Maďarská metropole je ideální destinací pro rodiny, které chtějí společně objevovat, učit se a bavit se v rozmanitém městském prostředí.

Navštivte ikonické památky, jako je Budínský hrad, Parlament nebo Řetězový most. Prozkoumejte historické čtvrti, jako jsou Budín, Pešť nebo Várhegy, s jejich nádhernou architekturou a úzkými uličkami.

Budapešť nabízí mnoho možností pro rodinnou zábavu, od plaveb po Dunaji až po relaxaci v historických termálních lázních. Vydejte se na cestu plnou objevování, radosti a nezapomenutelných rodinných zážitků v Budapešti!


Maďarsko Buapešť

Objevte kouzlo Maďarska - cestování plné kultury, historie a relaxace

Vydáte-li se na cestu do Maďarska, můžete se těšit na zážitky plné historie, kultury a relaxace. Tato středoevropská země nabízí návštěvníkům nádherné památky, bohatou gastronomickou scénu, termální lázně, ale také krásnou přírodu a mnoho dalšího. Přečtěte si náš článek a nechte se inspirovat prozkoumáním kouzel Maďarska.


Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Prozkoumejte skryté klenoty Budapešti

Rybářská bašta, Budínský hrad, budova parlamentu. Pokud jste tato lákadla Budapeště viděli už několikrát a toužíte po něčem jiném, nebo jen dáváte přednost méně turisticky známým lokalitám, hlavní město Maďarska vám má co nabídnout. Přečtěte si našich 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení.