Paříž

Milé rodiny, připravte se na nezapomenutelné dobrodružství ve městě světel - Paříži! Toto kouzelné místo nabízí nespočet zážitků pro celou rodinu. Od vznešené Eiffelovy věže až po malebné Montmartre, připravte se obohatit své srdce a mysl o nové vzpomínky.

Paříž je město, které dokáže inspirovat a fascinovat návštěvníky všech věkových kategorií. Navštivte světoznámé muzeum Louvre, kde budete moci obdivovat nejen Monu Lisu, ale i další umělecká díla, která nadchnou i vaše nejmenší. Prozkoumejte záhady gotické katedrály Notre-Dame a naučte své děti o historii a kultuře, která formovala dnešní Paříž.

Nenechte si ujít zábavný den v Disneylandu Paříž, kde se snoubí kouzlo a radost z rodinných atrakcí a parád. Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle s vašimi dětmi, zatímco společně objevujete zábavný svět Disneyho postav.

Paříž je skutečně destinace, která nabízí něco pro každého, ať už hledáte dobrodružství, kulturu nebo jednoduše jen kvalitní čas s rodinou. Vydejte se na tuto cestu a získejte vzpomínky, které budete s láskou sdílet po zbytek svých dnů.

Tipy na výlety


Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Prozkoumejte skryté klenoty Paříže

Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete.