Praha, zvaná také „Město tisíce špiček“, je ideálním cílem pro rodinnou dovolenou, která spojuje historii, kulturu a zábavu. Toto malebné město nabízí něco pro každého člena rodiny a představuje dokonalou kombinaci tradičního a moderního života.

Ponořte se do pohádkové atmosféry Pražského hradu, který je symbolem české historie a nechte se okouzlit barvitými domy na Malostranském náměstí. Prozkoumejte s dětmi tajemství Staroměstského orloje, který ožívá každou hodinu a fascinuje svou mechanikou.

Navštivte pražskou zoo, kde se setkáte s více než 500 druhy zvířat z celého světa. Vaše děti budou nadšené z blízkého kontaktu s exotickými tvory a z možnosti učit se o ochraně přírody.

Nenechte si ujít příležitost prozkoumat toto kouzelné město s rodinou a vytvořit vzpomínky, které zůstanou v srdci navždy. Praha vás čeká s otevřenou náručí a připravená vám ukázat své krásy a tajemství.


Užijte si Prahu se vším všudy

Užijte si Prahu se vším všudy

Ať už máte v plánu romantický pobyt v Praze ve dvou nebo s sebou chcete vzít i svoje děti, v našem hlavním městě se rozhodně nudit nebudete. Projděte se historickým centrem s nádhernými památkami, které nám závidí celý svět. Zajděte si do divadla nebo na muzikál. Navštivte moderní interaktivní muzea a výstavy. Na svůj výlet do Prahy budete určitě ještě dlouho vzpomínat.