Vídeň

Vídeň je město plné historie, kultury a nekonečného dobrodružství, které čeká na rodiny, které se rozhodnou prozkoumat jeho poklady. Představte si, že procházíte starobylými uličkami, kde se mísí vůně čerstvě upečených vídeňských řezů s melodiemi z jedinečných kaváren, kde si můžete dopřát pauzu s dobrou šálkem kávy.

Vídeň je ideální destinace pro rodiny, které si chtějí užít společně nezapomenutelný zážitek. Navštivte zámek Schönbrunn, který je nejen ohromující královskou rezidencí, ale také nádherným místem, kde si vaše děti mohou užít zábavu v zámeckém parku nebo se zúčastnit dětských workshopů. Nepřehlédněte vídeňskou zoo - jeden z nejstarších na světě a domov mnoha ohrožených druhů.

Tak neváhejte a vydejte se s rodinou na cestu za dobrodružstvím do Vídně, kde se vám naskytne příležitost prozkoumat nejen bohatou historii, ale také navázat neopakovatelné rodinné vzpomínky.


Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Prozkoumejte skryté klenoty Vídně

Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher.
Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili.