Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Prvotřídní služby luxusního hotelu, skvělá gastronomie a zábavní i vzdělávací parky v Liberci
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Superior
 • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů  
 • Bohatá snídaně formou bufetu  
 • Při příjezdu zdarma možnost upgrade pokoje na kategorii DeLuxe (v závislosti na dostupnosti)
 • Welcome drink na uvítanou (sklenka prosecca nebo nealkoholického nápoje)
 • 20% sleva na další konzumaci v hotelové restauraci „Zlatý Kohout“
 • Bezplatné připojení k internetu 
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný. 
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.  
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.  
 • Poukaz nelze uplatnit na Velikonoce, na Silvestra, během Jizerské 50 a festivalu Benátská noc 
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.
 • Kombinace více poukazů je možná.

 

Luxusní designový hotel v centru Liberce vás ohromí vysokou kvalitou poskytovaných služeb
Grand Hotel Imperial se nachází v samotném centru Liberce a svým hostům poskytuje luxusní ubytování v designových pokojích a gastronomii na špičkové světové úrovni. Hotel sídlí v nádherné budově ze 30. letech minulého století a maximální vstřícnosti ke svým hostům navazuje na svoji prvorepublikovou tradici. Uvnitř Vás však ohromí moderní a nadčasový design. Hotel nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a stal se galerií současného interiérového designu – na návrzích jeho pokojů se podíleli čeští designéři a architekti, mimo jiné také studio Bořka Šípka. Všechny pokoje jsou klimatizované a k vybavení patří pohodlné postele s kvalitními antialergickými matracemi, bezhlučné elektronické ovládání závěsů, satelitní TV a pohodlné posezení. Na pokoji si můžete kdykoliv připravit kávu značky Nespresso nebo čaj. V prosklené koupelně můžete dlouhé minuty relaxovat ve vířivé vaně se sparkling systémem a rozmazlovat se luxusní hotelovou kosmetikou. Snídaně s bohatým výběrem jsou servírované v hotelové restauraci Zlatý kohout a budete moci vybírat ze sladkého, slaného, teplého a studeného bufetu. Můžete si dát také cereálie, jogurt s müsli nebo croissant. Přes den nebo večer se můžete těšit na tradiční speciality, jakými jsou třeba kohout na víně podle původního francouzského receptu, pečená krůtí játra nebo domácí paštika ve slanině s pistáciemi. Restaurace Zlatý Kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Budete se zde cítit velmi dobře a výjimečně –  stejně jako v celém hotelu.

Skvělý pobyt plný zážitků v podhůří Ještědu
Když se řekne Liberec, určitě se vám vybaví bílí tygři, známý aquapark Babylon, iQ Park a především majestátný Ještěd, který je hlavním symbolem Liberce i celého kraje. K horskému hotelu s televizním vysílačem na vrcholku vyjedete kabinovou lanovkou nebo sem můžete klidně vyrazit i pěšky. Na své si zde přijdete, zejména pokud rádi lyžujete. Ski areál Ještěd je moderní lyžařské středisko s několika sedačkovými lanovkami a kabinovou lanovkou. Ohromí Vás také historické centrum města s nádhernou novorenesanční radnicí nebo vzácné hrázděné domky, které jsou považovány za nejstarší dochované domy v Liberci. Za návštěvu stojí také místní ZOO, která se nachází v krásné přírodě a je známá především chovem vzácných bílých tygrů. Neměli byste si nechat ujít ani zábavně naučné centrum iQ Park se stovkou interaktivních exponátů, které si užijí jak rodiče, tak děti, ale i ti nejmenší badatelé. Liberec a jeho okolí rozhodně stojí za návštěvu a slibujeme, že se zde vy ani vaše děti nebudete nudit ani chviličku!

Mapa a adresa

Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec
 
Adresa    1. Máje 757/29, Liberec, 460 07
WWW  www.pytloungrandhotelimperial.cz/