Shoproku 2017
Domů / Pobyty
 • Útulný pařížský hotelu, francouzský šarm & HappyTime s klavírní hudbou
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem (bezplatný pobyt dětí do 2 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá francouzská snídaně formou bufetu
 • Denně živá klavírní hudba s drinky a koktejly zdarma
 • Káva zdarma po celý den
 • Zdarma přístup k internetu
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Den příjezdu: pátek (u 3denní varianty i v sobotu), v červenci a v srpnu příjezd možný kterýkoliv den v týdnu.
 • Poukaz není možné uplatnit v době veletrhů, velkých akcí a na Silvestra.
 • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.
   

Vítejte v Paříži: V klidné pařížské čtvrti Levallois s mnoha malými bary a okouzlujícími bistry se nachází útulný pařížský hotýlek Boris V, který byl pojmenovaný po známém francouzském spisovateli Borisu Vianovi. Tento hotel Vás okouzlí svým francouzským šarmem a každodenním HappyTime s klavírní hudbou a koktejly, takže si dokonale naladíte na toto romantické město. Vychutnejte si zdejší klidnou atmosféru, ale zůstaňte přitom v kontaktu s centrem metropole: stanice metra je vzdálena jen pár kroků od hotelu. Přesvědčte se o příjemném prostředí hotelu a přátelském personálu!

Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!

Mapa a adresa

Hotel Boris V
 
Adresa  73 rue Louise Michel, 92300 Paris-Levallois Perret
Telefon  +33 1 47374703
Fax  +33 1 47375 01
E-Mail  contact@borisv-hotel.com
www  www.borisv-hotel.com

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Paříže
Prozkoumejte skryté klenoty Paříže   
Jul 4, 2019
Když se řekne Paříž, kde kdo si vybaví romantická zákoutí, Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-Cœur nebo pevnost Bastila. Francouzská metropole svým návštěvníkům ale nabízí mnohem více, než jen majestátní stavby, které najdete na každé pohlednici. Tedy pokud jsou ochotní pořádně zkoumat. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na kouzelná místa bez front, která v běžných průvodcích nenajdete. Detail
Stojí za pozornost
Ubytování v centru přístavního města Rotterdam Ubytování v centru přístavního města Rotterdam Kód: hv-3102
Hotel Rotterdam, Holandsko
od 4.999 Kč
Více informací
Pohodový pobyt v Brně v luxusním hotelu se snídaní a saunou Pohodový pobyt v Brně v luxusním hotelu se snídaní a saunou Kód: hv-3471
Quality Hotel Brno Exhibition Centre
od 2.899 Kč
Více informací