Luxusní odpočinek: 4 Hotel v Mariánkách se snídaní

Luxusní odpočinek: 4 Hotel v Mariánkách se snídaní


Objevte luxus a relaxaci v srdci Mariánských Lázní! Rezervujte si pobyt v 4* hotelu s bohatou snídaní a wellness. Nezapomenutelný zážitek čeká právě na Vás! Více

Hotel: Golf Hotel Morris Mariánské Lázně ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-5545-1 Jak zaplatit a rezervovat

od 3 899 Kč
Varianta neexistuje
ks

Objevte luxus a relaxaci v srdci Mariánských Lázní! Rezervujte si pobyt v 4* hotelu s bohatou snídaní a wellness. Nezapomenutelný zážitek čeká právě na Vás! Více

Hotel: Golf Hotel Morris Mariánské Lázně ⭐️⭐️⭐️⭐️Kód poukazu: hv-5545-1 Jak zaplatit a rezervovat

Varianty3

Počet dnů: Dostupnost Cena Množství (ks)
Luxusní odpočinek: 4 Hotel v Mariánkách se snídaní 3 dny / 2 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 3 899 Kč
Luxusní odpočinek: 4 Hotel v Mariánkách se snídaní 4 dny / 3 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 5 499 Kč
Luxusní odpočinek: 4 Hotel v Mariánkách se snídaní 5 dnů / 4 noci, 2 osoby, snídaně K dispozici Více 6 999 Kč

     V ceně nabídky

  • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
  • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 3 let v pokoji rodičů  
  • Bohatá snídaně formou bufetu
  • Zdarma informační materiály o městě
  • Zdarma připojení k internetu

      Podmínky uplatnění

  • Poukaz platí 1 rok, termín si rezervujete sami po obdržení poukazu.
  • Rezervace je možná na základě dostupnosti na rezervačním portálu voucher.animod.cz
  • Poukaz nelze využít na Velikonoce, v období 1.7.-31.8. a na Silvestra.
  • Místní daň je možné uhradit přímo v hotelu.Luxusní Golf Hotel Morris přímo u golfového hřiště v Mariánských Lázních

Představujeme vám Wellness a Golf Resort Morris v Mariánských Lázních, který se pyšní exkluzivní polohou přímo vedle Royal Golf Clubu, obklopený malebným Slavkovským lesem. Tento resort je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci relaxační dovolené a golfového zážitku.

Luxusní Ubytování

Hosté jsou ubytováni v elegantně zařízených dvoulůžkových pokojích, které nabízí všechny moderní pohodlí včetně soukromé koupelny. Každý pokoj je designově sladěn tak, aby podpořil pocit klidu a relaxace, což z nich činí dokonalé útočiště po dni stráveném na golfovém hřišti nebo v wellness centru.

Wellness a Relaxace

Wellness centrum hotelu je místem, kde se můžete oddat dokonalému odpočinku. Nabízí širokou škálu zařízení, včetně vířivky, sauny a relaxační zóny, které jsou navrženy tak, aby podporovaly vaše zdraví a pohodu. Pro ještě hlubší relaxaci si můžete za poplatek vybrat z bohaté nabídky masáží a terapeutických procedur, které omladí vaše tělo i mysl.

Kulinářské Zážitky

Atriová restaurace hotelu je známá svou specializací na středomořskou kuchyni a pravidelně představuje vynikající měsíční speciality. Hosté se mohou těšit na bohatou snídani každé ráno a na jednu večeři zdarma, která je již zahrnuta v ceně pobytového balíčku. Restaurace také nabízí široký výběr koktejlů, kávy a dezertů, které si můžete vychutnat během dne. V teplých měsících je k dispozici letní terasa, která poskytuje příjemné místo pro relaxaci.Relaxace a očista těla v Mariánských Lázních: Klíč k wellness a regeneraci
Mariánské Lázně, perla mezi českými lázeňskými městy, představují ideální destinaci pro ty, kteří hledají únik před každodenním stresem a touží po obnově tělesné i duševní pohody. Toto město, známé svými léčivými prameny a bohatou historií, nabízí unikátní kombinaci wellness a relaxačních služeb, které jsou klíčem k dosažení harmonie a regenerace.

Léčivá síla přírody a spa tradice
V srdci Mariánských Lázní se nachází několik minerálních pramenů, jejichž léčivá voda je základem pro širokou nabídku spa a wellness procedur. Zpívající fontána, s jejíž melodiemi se můžete setkat během procházek krásně upravenými parky, dodává místu jedinečnou atmosféru. Lesní park a park Kladská jsou ideálními místy pro relaxaci v náručí přírody a nabízejí perfektní prostředí pro regenerační procházky a odpočinek.

  

Mapa a adresa

Hotel Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
Adresa 724 Zádub - Závišín, Mariánské Lázně
www www.morrisgolfhotel.cz/

 

Parametry
Platnost poukazu Platnost 1 rok - voucher bez termínu
Vybavení a služby Wi-Fi zdarma, Parkoviště, Domácí mazlíčci, Sauna, S restaurací, Dětská postýlka, Vířivka, Kavárna, bar, Akceptuje karty
Strava Snídaně
Kategorie hotelu ⭐️⭐️⭐️⭐️
Check in od 15:00
Check out do 11:00
Příplatky za děti • 1 dítě do 2,9 let je zdarma • Děti od 3 do 15,9 let platí příplatek 6 Euro / noc (včetně přistýlky, snídaně) • Přistýlku je nutné poptat při rezervaci. • Na standardním pokoji je možné umístit pouze jednu přistýlku. • V případě ubytování se dvěma dětmi od 3 let je nutné zakoupit dva poukazy a rezervovat 2 pokoje. • Všechny příplatky se platí přímo v hotelu.
Doprava Vlastní

Vyhledání poukazu

   1) Vyhledání poukazu

 Vyberte si u nás svůj vysněný poukaz. Termín svého pobytu nemusíte zvolit hned při nákupu. Budete   mít spoustu času, protože naše poukazy mají dlouhou platnost.
 
 

Nákup poukazu

   2) Nákup poukazu

   Vložte vybraný poukaz do nákupního košíku a přejděte k pokladně. Zaplatit můžete buď bankovním převodem nebo platební kartou. Poukaz Vám zašleme e-mailem, jakmile obdržíme Vaši platbu.

Rezervace v hotelu

   3) Rezervace v hotelu

  Svoji rezervaci si jednoduše provedete po obdržení poukazu. Stačí zadat číslo vašeho poukazu a vybraný termín na našem rezervačním portálu voucher.animod.cz. Jakmile vám hotel rezervaci potvrdí e-mailem, můžete se začít těšit na svůj fantastický pobyt.